Til baka
Vango Arctix 200 - Meteorite
Lýsing
| Season | 2 Season |
| Weight | 0.69kg |
| Shape | Mummy |
| Suggested Usage Min | 1°C |
| Comfort | 6°C |
| Suggested Usage Max | 20°C |
| Int Length | 205cm |
| Int Chest Width | 75cm |
| Int Foot Width | 48cm |
| Ext Chest Width | 80cm |
| Max User Height | 190cm |
| Fill Type | 90/10 700FP Goose Down |
| Limit | 1°C |
| Extreme | -14°C |
