Til baka
Vango Atlas Junior
Lýsing
| Season | 2 Season |
| Weight | 1.0kg |
| Shape | Junior |
| Zip Side | Left |
| Suggested Usage Min | 10°C |
| Suggested Usage Max | 20°C |
| Int Length | 148cm |
| Int Chest Width | 64cm |
| Int Foot Width | 43cm |
| Ext Chest Width | 66cm |
| Max User Height | 145cm |
| Fill Type | 30% Single Hole siliconised hollow fibre/70% polyester fill |
| Tog | 8.5 |
