Til baka
Vango Nitestar Alpha Junior - Black
Lýsing
| Season | 2-3 Season |
| Weight | 1.27kg |
| Shape | Junior |
| Zip Side | Left |
| Suggested Usage Min | 4°C |
| Suggested Usage Max | 20°C |
| Int Length | 165cm |
| Int Chest Width | 68cm |
| Int Foot Width | 48cm |
| Ext Chest Width | 70cm |
| Max User Height | 155cm |
| Fill Type | Insulite Alpha |
| Comfort | -2°C |
| Limit | -8°C |
| Extreme | -26°C |
| Tog | 10.0 |
